LG 55" signage 55PK340S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm, Wifi (X)
Kód: 1391434
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
24 729
20 437.19  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
16:9
Rozhraní:
HDMI, USB 2.0, RS-232, Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45)
Technologie TV:
LED
Úhlopříčka obrazovky ("):
55"
Rozlišení:
4K UHD 3840x2160
Svítivost (nit):
300
Doba provozu:
16/7
Energetická třída:
F
Popis LG 55" signage 55PK340S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm, Wifi (X)
Diskuze k produktu LG 55" signage 55PK340S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm, Wifi (X)