Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Stav
Výrobce
Typ vláknaTyp kabeluTyp konektoruMontáž
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-ST, LS0H, 2mDuplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
5 Kč
s DPH
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 2mDuplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
5 Kč
s DPH
Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM4Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.
7 Kč
s DPH
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APCKonektor: LC/LC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
9 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Optická spojka multimode duplex SC-SC, PCTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC.
9 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
9 Kč
s DPH
Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-SSXAD-SC-PC-OM2-S</br>Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-SSXAD-SC-PC-OM3-S</br> Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-SSXAD-SC-PC-OS-S</br> Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-SSXAD-SC-APC-OS-S</br> Solarix optický adaptér SCapc singlemode OS simplexní.
13 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PCKonektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.
16 Kč
s DPH
Ihned k odeslání
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PCKonektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
16 Kč
s DPH