Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Stav
Výrobce
Typ vláknaTyp kabeluTyp konektoruMontáž
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Optická spojka multimode duplex SC-SC, PCTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Spojka; Typ konektoru:SC.
9 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
9 Kč
s DPH
Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-SSXAD-SC-PC-OM2-S</br>Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-SSXAD-SC-PC-OM3-S</br> Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-SSXAD-SC-PC-OS-S</br> Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-SSXAD-SC-APC-OS-S</br> Solarix optický adaptér SCapc singlemode OS simplexní.
13 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PCKonektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.
16 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PCKonektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
16 Kč
s DPH
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
18 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
18 Kč
s DPH
Solarix adaptér ST SM 9/125 simplex SXAD-ST-PC-SSXAD-ST-PC-S</br>Solarix optický adaptér ST simplexní.
18 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.
18 Kč
s DPH