LG 27" signage 27LN341C - TV Signage, FHD, 250nit, K8Lp, webOS 22, 16/7
Kód: 1391430
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Rozlišení: 1920 × 1080 (Full HD)Jas: 250 nitůReproduktory: 10 W.Více
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
13 409
11 081.82  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
16:9
Rozhraní:
HDMI, USB 2.0, Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), RS-232
Technologie TV:
LED
Úhlopříčka obrazovky ("):
27"
Rozlišení:
Full HD 1920x1080
Svítivost (nit):
250
VESA:
100 x 100
Energetická třída:
E
Popis LG 27" signage 27LN341C - TV Signage, FHD, 250nit, K8Lp, webOS 22, 16/7
Diskuze k produktu LG 27" signage 27LN341C - TV Signage, FHD, 250nit, K8Lp, webOS 22, 16/7