cart
Košík
menu

XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 1m

Kód: 10101590
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Duplexní optický single-mode patch kabel.
Broušení: APC-APC.Více
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
589 
486.78  bez DPH
Běžná cena: NaN 
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
10101590
EAN:
8592457151470
Záruka:
24 Měsíc(ů) Měsíců
Typ vlákna:
Singlemode
Typ kabelu:
Patch kabel
Typ konektoru:
E2000/APC, LC
Popis XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 1m

XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Typ vlákna: 9/125 µm (G.652d)
Typ pláště: LS0H
Konektory: E2000-LC
Broušení konektorů: APC-APC
Délka: 1 m
.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek