cart
Košík
menu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 7m

Kód: 10101542
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.Více
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
329 
271.90  bez DPH
Běžná cena: NaN 
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
10101542
EAN:
10101542
Záruka:
24 Měsíc(ů) Měsíců
Typ vlákna:
Multimode
Typ kabelu:
Patch kabel
Typ konektoru:
SC
Popis Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 7m

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 7m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 7 m
.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek