Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černýOsazený 19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý</br> Pozlacení: 30µm</br> Svorkovnice: duální (blok110/krone).
765 Kč
s DPH
NovinkaSkladem k odeslání
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůBalení: 25 ks.
152 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
206 Kč
s DPH
NovinkaSkladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
165 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
245 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
201 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
180 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
322 Kč
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
403 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
163 Kč
s DPH
NovinkaSkladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
531 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
180 Kč
s DPH