cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AXAGON HUE-C1C, 4x USB 5Gbps TRAVEL hub, USB-C napájecí konektor, kabel USB-C 19cm
Axagon
AXAGON HUE-C1C, 4x USB 5Gbps TRAVEL hub, USB-C napájecí konektor, kabel USB-C 19cm
Kód: 1023672
Záruka 24 Měsíc(ů)
269 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Druh IO zařízení:USB hub nebo switch, USB-C hub nebo switch; Provedení:Externí.
HP 212A Cyan Original LaserJet Toner Cartridge (4,500 pages)
HP Inc.
HP 212A Cyan Original LaserJet Toner Cartridge (4,500 pages)
Kód: 556706
Záruka 24 Měsíc(ů)
5 619 
Skladem1ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tisková technologie:Laserová; Typ produktu spotřebního materiálu:Barevná cartridge/toner/páska.
Novinka
Samsung Galaxy A35 (A356), 8/256 GB, 5G, modrá, CZ distribuce
Samsung
Samsung Galaxy A35 (A356), 8/256 GB, 5G, modrá, CZ distribuce
Kód: 958940
Záruka 24 Měsíc(ů)
11 169 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Operační systém:Android; Typ:Dotykový; Datové služby:5G; Rozlišení displeje:2340 x 1080; Typ displeje:AMOLED; Tvar výřezu v displeji:Kapka; Počet objektivů zadního fotoaparátu:3; Počet objektivů předního fotoaparátu:1; Funkce fotoaparátu:Přisvětlovací dioda; Výkon nabíjení:25 W; Značka procesoru:Samsung; Barva:Modrá; Konfigurace karet:Hybridní slot.
Novinka
Samsung Galaxy A35 (A356), 8/256 GB, 5G, černá, CZ distribuce
Samsung
Samsung Galaxy A35 (A356), 8/256 GB, 5G, černá, CZ distribuce
Kód: 958938
Záruka 24 Měsíc(ů)
11 169 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Operační systém:Android; Typ:Dotykový; Datové služby:5G; Rozlišení displeje:2340 x 1080; Typ displeje:AMOLED; Tvar výřezu v displeji:Kapka; Počet objektivů zadního fotoaparátu:3; Počet objektivů předního fotoaparátu:1; Funkce fotoaparátu:Přisvětlovací dioda; Výkon nabíjení:25 W; Značka procesoru:Samsung; Barva:Černá; Konfigurace karet:Hybridní slot.
Novinka
Samsung Galaxy A35 (A356), 6/128 GB, 5G, černá, CZ distribuce
Samsung
Samsung Galaxy A35 (A356), 6/128 GB, 5G, černá, CZ distribuce
Kód: 958934
Záruka 24 Měsíc(ů)
9 639 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Operační systém:Android; Typ:Dotykový; Datové služby:5G; Rozlišení displeje:2340 x 1080; Typ displeje:AMOLED; Tvar výřezu v displeji:Kapka; Počet objektivů zadního fotoaparátu:3; Počet objektivů předního fotoaparátu:1; Funkce fotoaparátu:Přisvětlovací dioda; Výkon nabíjení:25 W; Značka procesoru:Samsung; Barva:Černá; Konfigurace karet:Hybridní slot.
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Cena
Cisco CP-7841-3PCC-K9=, VoIP telefon, 4line, 2x10/100/1000, displej, PoE
Cisco
Cisco CP-7841-3PCC-K9=, VoIP telefon, 4line, 2x10/100/1000, displej, PoE
Kód: 839671
Záruka 12 Měsíc(ů)
4 449 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
VoIP telefon, 4line, 2x10/100/1000, displej, PoE, 3PCC.
Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE
Cisco
Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE
Kód: 839806
Záruka 0 Om.Doživot
21 569 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
24x10/100/1000, 4xSFP, PoE.
Cisco switch CBS350-24T-4G-EU (24xGbE,4xSFP,fanless)
Cisco
Cisco switch CBS350-24T-4G-EU (24xGbE,4xSFP,fanless)
Kód: 839867
Záruka 0 Om.Doživot
12 179 
Skladem4ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Počet portů LAN:24; Počet SFP portů:4; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:28; Management:Web, SNMP/RMON.
Cisco switch CBS110-8T-D (8xGbE, fanless)
Cisco
Cisco switch CBS110-8T-D (8xGbE, fanless)
Kód: 839897
Záruka 0 Om.Doživot
1 279 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Desktop; Funkce:QoS (Quality of service); Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Počet portů LAN:8; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:8.
Cisco Catalyst C1000-24T-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP - REFRESH
Cisco
Cisco Catalyst C1000-24T-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP - REFRESH
Kód: 839991
Záruka 0 Om.Doživot
12 409 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
24x10/100/1000, 4xSFP.
Cisco switch CBS250-16T-2G (16xGbE,2xSFP,fanless) - REFRESH
Cisco
Cisco switch CBS250-16T-2G (16xGbE,2xSFP,fanless) - REFRESH
Kód: 1608013
Záruka 0 Om.Doživot
2 859 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Počet portů LAN:16; Počet SFP portů:2; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:18; Management:Web, SNMP/RMON.
Cisco switch CBS250-24FP-4G (24xGbE,4xSFP,24xPoE+,370W) - REFRESH
Cisco
Cisco switch CBS250-24FP-4G (24xGbE,4xSFP,24xPoE+,370W) - REFRESH
Kód: 1608070
Záruka 0 Om.Doživot
8 269 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Počet portů LAN:24; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at; Počet SFP portů:4; PoE budget (W):370.
Cisco Catalyst C1000-8P-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE - REFRESH
Cisco
Cisco Catalyst C1000-8P-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE - REFRESH
Kód: 1608136
Záruka 0 Om.Doživot
8 109 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE.
Cisco switch CBS350-12NP-4X-EU (12x5GbE,2xSFP+,2x10GbE/SFP+ combo,12xPoE+,8xPoE++,375W) - REFRESH
Cisco
Cisco switch CBS350-12NP-4X-EU (12x5GbE,2xSFP+,2x10GbE/SFP+ combo,12xPoE+,8xPoE++,375W) - REFRESH
Kód: 1608250
Záruka 0 Om.Doživot
26 029 
Skladem1ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), DHCP snooping, Stohovatelnost, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:5 Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Počet portů LAN:12; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at, 802.3bt; Počet SFP+ portů:4; Počet portů Combo:2.
Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m
Cisco
Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m
Kód: 839322
Získáte 102 kreditů
26 139 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m.
Cisco CP-6800-PWR-CE=, napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800
Cisco
Cisco CP-6800-PWR-CE=, napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800
Kód: 839768
Záruka 12 Měsíc(ů)
509 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
napájecí adaptér pro IP telefony řady 6800.
Cisco Catalyst C1000-48FP-4X-L, 48x10/100/1000, 4xSFP+, PoE
Cisco
Cisco Catalyst C1000-48FP-4X-L, 48x10/100/1000, 4xSFP+, PoE
Kód: 839816
Záruka 0 Om.Doživot
173 709 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
48x10/100/1000, 4xSFP+, PoE.
Cisco switch CBS250-8T-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,fanless)
Cisco
Cisco switch CBS250-8T-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,fanless)
Kód: 839878
Záruka 0 Om.Doživot
4 869 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps, Gigabit ethernet + Gigabit optika; Počet portů LAN:8; Počet portů Combo:2; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:10; Management:Web, SNMP/RMON.
Cisco switch CBS220-24T-4X (24xGbE,4xSFP+)
Cisco
Cisco switch CBS220-24T-4X (24xGbE,4xSFP+)
Kód: 839913
Záruka 36 Měsíc(ů)
11 109 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, L2, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Počet portů LAN:24; Počet SFP+ portů:4; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:28; Management:Web, SNMP/RMON.
Cisco switch CBS350-24NGP-4X-EU (16xGbE,8x5GbE,2x10GbE/SFP+ combo,2xSFP+,48xPoE+,8xPoE++,375W)
Cisco
Cisco switch CBS350-24NGP-4X-EU (16xGbE,8x5GbE,2x10GbE/SFP+ combo,2xSFP+,48xPoE+,8xPoE++,375W)
Kód: 839946
Záruka 0 Om.Doživot
44 679 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), DHCP snooping, Stohovatelnost, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty, Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika, 5 Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Počet portů LAN:24.
Cisco switch CBS250-8T-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,fanless) - REFRESH
Cisco
Cisco switch CBS250-8T-E-2G (8xGbE,2xGbE/SFP combo,fanless) - REFRESH
Kód: 1608024
Záruka 0 Om.Doživot
2 779 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps, Gigabit ethernet + Gigabit optika; Počet portů LAN:8; Počet portů Combo:2; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:10; Management:Web, SNMP/RMON.
Cisco switch CBS350-24P-4G-EU (24xGbE,4xSFP,24xPoE+,195W,fanless) - REFRESH
Cisco
Cisco switch CBS350-24P-4G-EU (24xGbE,4xSFP,24xPoE+,195W,fanless) - REFRESH
Kód: 1608087
Záruka 0 Om.Doživot
9 229 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Počet portů LAN:24; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at; Počet SFP portů:4; PoE budget (W):195.
Cisco switch CBS350-8S-E-2G-EU (8xSFP, 2xGbE/SFP combo,fanless) - REFRESH
Cisco
Cisco switch CBS350-8S-E-2G-EU (8xSFP, 2xGbE/SFP combo,fanless) - REFRESH
Kód: 1608178
Záruka 0 Om.Doživot
4 129 
Skladem>5ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit ethernet + Gigabit optika, Gigabit optika; Počet portů LAN:8; Počet SFP portů:10; Počet portů Combo:2; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:10; Management:Web, SNMP/RMON.
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m, REFRESH
Cisco
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m, REFRESH
Kód: 839605
Získáte 5 kreditů
569 
Skladem1ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
SFP+; Copper Twinax Cable 1,5m; REFRESH.
Cisco Catalyst C1000-8T-E-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45
Cisco
Cisco Catalyst C1000-8T-E-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45
Kód: 839795
Záruka 0 Om.Doživot
8 179 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45.
Cisco switch CBS350-8T-E-2G-EU (8xGbE,2xGbE/SFP combo,fanless)
Cisco
Cisco switch CBS350-8T-E-2G-EU (8xGbE,2xGbE/SFP combo,fanless)
Kód: 839844
Záruka 0 Om.Doživot
5 819 
Skladem1ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps, Gigabit ethernet + Gigabit optika; Počet portů LAN:8; Počet SFP portů:2; Počet portů Combo:2; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:10.
Cisco switch CBS250-48P-4G (48xGbE,4xSFP,48xPoE+,370W)
Cisco
Cisco switch CBS250-48P-4G (48xGbE,4xSFP,48xPoE+,370W)
Kód: 839890
Záruka 0 Om.Doživot
24 629 
Skladem1ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Počet portů LAN:48; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at; Počet SFP portů:4; PoE budget (W):370.
Cisco C9200L-STACK-KIT REFRESH
Cisco
Cisco C9200L-STACK-KIT REFRESH
Kód: 839976
Záruka 60 Om.Doživot
19 229 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cisco Catalyst 9200L Stack Module - REFRESH.
Cisco switch CBS250-8PP-D (8xGbE,8xPoE+,45W,fanless)
Cisco
Cisco switch CBS250-8PP-D (8xGbE,8xPoE+,45W,fanless)
Kód: 839972
Záruka 0 Om.Doživot
5 199 
Skladem2ks
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), DHCP snooping, L2, L3, Web management/Smart switch; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Počet portů LAN:8; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at; PoE budget (W):45; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):1000; Maximální počet portů:8.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.