Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem k odeslání
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
402 Kč
Skladem k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatibleSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible.
418 Kč
Skladem k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilníSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní.
419 Kč
Skladem k odeslání
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet compatibleTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
419 Kč
Skladem k odeslání
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
433 Kč
Skladem k odeslání
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MMMiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení..
433 Kč
Skladem k odeslání
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SFP Modul SMMiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení..
433 Kč
Skladem k odeslání
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu].
445 Kč
Skladem k odeslání
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G.
467 Kč
Skladem k odeslání
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
474 Kč
Skladem k odeslání
UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metrUBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 10G, 1 metr.
493 Kč
Skladem k odeslání
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm SimplexTP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex.
494 Kč