Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Solarix Adaptér SC MM OM2 simplexSXAD-SC-PC-OM2-S</br>Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SC MM OM3 simplexSXAD-SC-PC-OM3-S</br> Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SC SM OS simplexSXAD-SC-PC-OS-S</br> Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní.
13 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SCapc SM OS simplexSXAD-SC-APC-OS-S</br> Solarix optický adaptér SCapc singlemode OS simplexní.
13 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PCKonektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.
16 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PCKonektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
16 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
18 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
18 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Solarix adaptér ST SM 9/125 simplexSXAD-ST-PC-S</br>Solarix optický adaptér ST simplexní.
18 Kč
s DPH
Skladem k odeslání
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.
18 Kč
s DPH
Optická spojka simplex ST-STKonektor: ST/ST</br> Typ vlákna: multimode / singlemode</br></p>.
24 Kč
s DPH
Novinka
Solarix Adaptér SC MM OM4 simplexSXAD-SC-PC-OM4-S</br> Solarix optický adaptér SC multimode OM4 simplexní.
25 Kč
s DPH